Zaprenumeruj już dziś "Podkarpacką Historię" na 2021!

  • 20.10.2020, 09:34
Zaprenumeruj już dziś "Podkarpacką Historię" na 2021!

Zamawiając już dzisiaj prenumeratę papierowego wydania "Podkarpackiej Historii" wspierasz naszą działalność w trudnym czasie. "Podkarpacka Historia" to 180 stron pasjonującej lektury co dwa miesiące. W każdym numerze kilkadziesiąt tekstów o ciekawych miejscach, wydarzeniach i osobach związanych z przeszłością południowo-wschodniej Polski. Najlepsi autorzy zabierają nas w fascynującą podróż w czasie do świata, którego już nie ma. "Podkarpacka Historia" to jedyne, ogólnopolskie pismo o najbardziej intrygującym zakątku kraju.

Najpewniejszym sposobem na nabycie „Podkarpackiej Historii” jest zamówienie wysyłki pojedynczego egzemplarza lub prenumeraty całorocznej. Koszty przesyłki krajowej pokrywa wydawca.

Cena jednego numeru: 10 złotych.

Cena rocznej prenumeraty (6 numerów): 60 złotych.

  Powyższe kwoty pomnożone przez ilość zamawianych egzemplarzy każdego numeru prosimy wysyłać na konto, w miejscu na korespondencję – dla wyjaśnienia ew. wątpliwości warto podać adres mailowy.

    Tradycja sp. z o.o., 35-234 Rzeszów, ul. Trembeckiego 11A

     PKO Bank Polski I oddział w Rzeszowie 

nr. 05 1020 4391 0000 6402 0143 4588

    Możliwy jest zakup również archiwalnych wydań. Ze względu na wyczerpywanie się starych numerów prosimy jednak o wcześniejsze sprawdzenie czy żądane wydania są jeszcze dostępne: [email protected]   

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe