Reklama w „Podkarpackiej Historii”

   Chcesz dotrzeć do wielotysięcznej rzeszy świadomych, inteligentnych odbiorców? Skorzystaj z naszej oferty reklamowej! Jesteśmy największym w Polsce południowo-wschodniej wydawcą mediów historycznych. Nasze tytuły prasowe „Podkarpacka Historia” i „Z dawnego Rzeszowa” ukazują się w łącznym nakładzie blisko 100 tysięcy egzemplarzy rocznie! Dziesiątki tysięcy fanów przeszłości zaglądają na portal www.podkarpackahistoria.pl. Nasi Czytelnicy to idealna grupa docelowa dla wielu producentów i usługodawców. To ludzie o szerokich horyzontach myślowych, żądni wiedzy, gotowi do inwestowania w siebie. Uwaga! Do każdej wykupionej reklamy w naszych „papierowych” mediach dodajemy baner na stronie internetowej gratis!

logo-PH 

„Podkarpacka Historia” – to ukazujący się od grudnia 2014 roku jedyny ogólnopolski dwumiesięcznik poświęcony przeszłości i tradycji Polski południowo-wschodniej. Pismo kolportowane jest w całym kraju poprzez sieć EMPIK, na Podkarpaciu także przez liczne księgarni,instytucje kulturalne i turystyczne, salony KOPORTER. Każdy numer to blisko 150 stronic druku w formacie książkowym.

„Z dawnego Rzeszowa” – to specjalne wydanie „Podkarpackiej Historii” stylizowane na gazetę z pierwszych dekad XX wieku. Zawiera wiele ciekawostek i informacji o historii stolicy Podkarpacia. Ukazuje się co miesiąc, w Rzeszowie jest w wielotysięcznym nakładzie kolportowane w czasie największych imprez kulturalnych, dociera także w wersji elektronicznej do tysięcy odbiorców w całej Polsce i za granicą.

www.podkarpackahistoria.pl – to pierwszy regionalny portal historyczny dotyczący Polski południowo-wschodniej. Setki informacji bieżących i materiałów publicystycznych. Z portalem powiązana jest ściśle facebookowa grupa „Podkarpackiej Historii”, której liczba czynnych użytkowników przekracza obecnie 6 tysięcy.

Reklamuj się w regionalnych mediach historycznych! Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy! Kontakt: Agnieszka Karnas, tel. 504 109 528, mail: agnieszkakarnas@interia.pl

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij